Kilka słów o NAs

JOLGONG powstało pasji do języka koreańskiego i niezachwianej miłości do Korei. Sama nazwa JOLGONG jest grą słów.
Z jednej strony odnosi się do slang'owego skrótu "열공", który używany jest w powszechnie w języku koreańskim w kontekście "pilnego uczenia się" - "열심히 공부하다". Z drugiej strony jest to połączenie pierwszej sylaby słówa "열정 - pasja" oraz mojego nazwiska "공 - Gong".

Z zawodu jestem tłumaczką, absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na kierunku filologia koreańska. Dodatkowo swój język szlifowałam podczas ponad rocznego pobytu w Korei na wymianie studenckiej i stażu w koreańskiej firmie w Seulu, gdzie byłam lektorką języka angielskiego dla Koreańczyków.

Doświadczenie w zakresie tłumaczeń zdobywałam podczas pracy w największych korporacjach koreańskich produkujących sprzęty gospodarstwa domowego, a także w firmach automotiv przez ostatnie 10 lat. Moją zawodową specjalizacją jest język techniczny, w szczególności związanym z obszarami produkcji i jakości.
Z zamiłowania jednak brałam również udział w wielu tłumaczniach podczas negocjacji biznesowych, a także eventów kulturowych,
np. Obchody 15-lecia współpracy prowincji Chungcheonnam-do
z województwem Wielkopolskim.

Od 2 lat spełniam się również jako lektor języka koreańskiego. Moje długoletnie doświadczenie oraz umiejętności interpersonalne pozwalają mi na prowadzenie efektywnych zajęć w ciekawej formie.

Prywatnie jestem żoną przezabawnego Koreańczyka (zupełne przeciwieństwo głównych bohaterów w K-dram) i mamą dwóch przesłodkich dziewczynek :)

Zapraszam serdecznie do korzystania z naszych usług.
Natalia Gong