Tłumaczenia polsko - koreańsko - polskie

Ważne dokumenty firmowe, korespondencja z Klientami lub współpracownikami, a może życzenia do Twojego przyjaciela ze wschodu? Bez względu na to, jakiego rodzaju przekładu potrzebujesz, biuro JOLONG postara się je jak najlepiej przygotować! Nasz tłumacz angielsko-koreański wykona dla Ciebie profesjonalny przekład pisemny i ustny na język obcy lub polski w zależności od Twoich potrzeb! Zlecenia pisemne przyjmujemy od Klientów z całej Polski, natomiast usługę przekładów ustnych świadczymy na terenie województwa śląskiego lub dolnośląskiego we wcześniej umówionych terminach. Poznaj szczegóły naszej oferty oraz skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych specjalistów!

Rodzaje tłumaczeń przygotowywanych w biurze JOLONG


Posiadasz dokumenty, które musisz przekazać swojemu wschodniemu kontrahentowi? A może przygotowujesz ofertę dla zagranicznego Klienta? Tłumacz koreańskiego z JOLONG pomoże Ci w przygotowaniu przekładu pisemnego lub ustnego na język ojczysty Twój lub Klienta. Tłumacz koreański na polski może dokonać również przekładu na język angielski po wskazaniu takiej konieczności.

Od czego zależy cena tłumaczeń ustnych i pisemnych koreańsko-polskich oraz polsko-koreańskich?

Koszt oraz terminy wykonania przekładu na język polski, angielski lub wschodni w naszym biurze zależą przede wszystkim od specyfikacji zlecenia oraz jego objętości liczonej w tzw. stronach tłumaczeniowych, dlatego przedstawione poniżej ceny są jedynie poglądowe. Dokładne stawki wysyłamy po bezpośrednim kontakcie z Klientem.

* Tłumaczeń możemy dokonać także na język angielski.


" Ile trudności i nieporozumień można by uniknąć, ile czasu oszczędzić, oddając sprawy w zaufane ręce tłumacza ."

Friedrich von Gentz

Pisemne

od 100 PLN / stronę tłumaczeniową

  • strona tłumaczeniowa zawiera 1800 znaków (ze spacjami)
  • cena zależna jest od specyfiki i objętości tekstu

Ustne

od 1200 PLN / 4h blok tłumaczeniowy

  • cena zależna od specyfiki tłumaczenia
  • po 4h każda następna godzina płatna oddzielnie